Budowa gazociągu Gustorzyń - Wronów. Przed nami spotkania dla zainteresowanych

Dodane przez ESK24.net

Operator Gazociągów Przemysłowych GAZ-SYSTEM S.A. zaprasza na spotkania konsultacyjne dotyczące projektu PCI - Budowy gazociągu Gustorzyń - Wronów, etap II Leśniewice - Rawa Mazowiecka.

Harmonogram spotkań:
18 lutego, 11:00 - 13:00 - Gmina Godzianów, Gmina Głuchów - Gminne Centrum Kultury, Sportu i Biblioteka przy ul. Klonowej 9/11 w Godzianowie
18 lutego, 15:00 - 17:00 - Gmina Maków, Gmina Skierniewice, Gmina Nowy Kawęczyn - Zarzewie Kultury w Żelaznej (Żelazna 3b)
19 lutego, 12:00 - 15:00 - Gmina Rawa Mazowiecka - Szkoła Podstawowa w Kurzeszynie (Nowy Kurzeszyn 12)


Opis Przedsięwzięcia
W ramach rozbudowy krajowej sieci przesyłowej GAZ-SYSTEM planuje realizację gazociągu wysokiego ciśnienia relacji Gustorzyn - Wronów (dł. około316 km), który pozwoli na przesyłanie zwiększonych ilości gazu do aglomeracji warszawskiej i łódzkiej, Radomia i jego okolic oraz do południowo-wschodnich regionów kraju. Inwestycja posiada status „Projektu o znaczeniu wspólnotowym" („Project of Common Interest").


Zakres przekazywanych informacji
• Prezentacja zakresu i harmonogramu projektu;
• Omówienie obecnego stanuprac projektowych;
• Informacje na temat podstaw prawnych realizacji inwestycji,
• Informacje na temat procedury wypłaty odszkodowań i dopłat rolnych;

Uczestnicy spotkania
Konsultacje są otwarte dla wszystkich zainteresowanych stron. W szczególności zapraszamy właścicieli nieruchomości i mieszkańców z obrębów wskazanych w załączonym szczegółowym harmonogramie. Każdy interesariusz może uczestniczyć w spotkaniu w dogodnym, wybranym przez siebie terminie i lokalizacji.W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele właściwego miejscowo Urzędu Wojewódzkiego oraz ARIMRi gmin. Udział w spotkaniu oznacza akceptację Regulaminu Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.dla osób uczestniczących w spotkaniach konsultacyjnych w związku z realizacją projektu budowy gazociągu Gustorzyn Wronów, który stanowi integralną część niniejszego zaproszenia-plakatu.


Składanie pytań/wniosków
Wszelkie uwagi i pytania dotyczące projektu można przesyłać na adres poczty elektronicznej:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. adres:Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział w Rembelszczyźnie,ul. Jana Kazimierza 578,05-126 Nieporęt, Rembelszczyzna z dopiskiem „Spotkanie informacyjne Gustorzyn-Wronów".


Więcej informacji o inwestorze i projekcie znajdą Państwo na stronie: www.gaz-system.pl/nasze-inwestycje/krajowy-system-przesylowy/

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Groźny wypadek w Lipcach Reymo…

Dla dobra skierniewickiej piłki – kulisy…

Celnicy kontrolowali targowiska w region…

Zapraszamy na dzień bezpłatnych konsulta…

„Ciacho dla Hospicjum” w Szkole Podstawo…

[ZDJĘCIA] Przedszkolaki uczciły kolejne …

Już jutro spotkanie dotyczące programów:…

[ZDJĘCIA] Za nami uroczysta gala z okazj…

Umowa na budowę przedszkola w Lipcach Re…

Zbliżą się konferencja "Dziecko w ś…

Weź udział w konkursie i wygraj wyjazd d…

Groźny wypadek w Pękoszewie, sprawca był…

Muzeum Żołnierza Polskiego w Dmosinie wa…

Rozgrywki o Puchar Prezesa PZPN: Widok S…

Uprowadzono 10-letniego chłopca. Policja…

[ZDJĘCIA] Sołectwa z gminy Głuchów walcz…

Ukradła portfel z pieniędzmi w skierniew…

Policja Skierniewice: Spotkanie z ucznia…