OSiR zaprasza na Sportowe Mikołajki

Przebierany bal mikołajkowy, turniej w dwa ognie, wizyta prawdziwego Św. Mikołaja, występ iluzjonisty i cała masa świątecznych atrakcji. W czwartek, 6 grudnia ośrodek sportu i rekreacji zaprasza na kolejną imprezę dla najmłodszych - Mikołajki na Sportowo.


Jak co roku okres poprzedzający Święta Bożego Narodzenia w Skierniewicach będzie obfitował w całą masę świątecznych atrakcji. Jedną z pierwszych tegorocznych propozycji będą – „Mikołajki Na Sportowo", organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. Jak zapowiadają organizatorzy, 6 grudnia każdy znajdzie coś dla siebie.


– Zaczynamy aktywnie, bo od Turnieju w Dwa Ognie dla szkół podstawowych klas IV-VI. Potem na hali odbędzie się bal mikołajkowy z prawdziwego zdarzenia. Liczymy na Waszą kreatywność w doborze przebrań, ponieważ podczas imprezy wybierzemy Króla i Królową Balu - informuje Monika Szyszczyńska z OSiR – Będzie wspólna dyskoteka, loteria z nagrodami, animacje taneczne, prawdziwy Św. Mikołaj, iluzjonista, żywe pluszaki a także cała masa zabawek do testowania. – wylicza dyrektor ds. sportu.


Nie pozostaje nam zatem nic innego jak tylko przyłączyć się do zaproszenia i dla podgrzania atmosfery podrzucić kilka zdjęć z poprzednich, podobnych imprez organizowanych przez ośrodek sportu i rekreacji. Do zobaczenia na miejscu! Warto dodać, że to nie koniec atrakcji przygotowanych przez samorząd na ten magiczny czas. O kolejnych imprezach będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem naszej strony internetowej. Bądźcie czujni. Niebawem kolejna propozycja na 6 grudnia!

Zobacz także

Szokujące sceny w gminie Maków! Wtargnęl…

Wkrótce Modernizacja Stacji Trafo Oczysz…

Wypadek w Żelaznej. Dachował samochód, j…

Już w sobotę kibice Widzewa ze Skierniew…

Mieszkaniec Skierniewic okradł drogerię …

Uwaga kierowcy! Zmiany w ul. Mireckiego!

[ZDJĘCIA] W Skierniewicach pamiętano o B…

Uwaga kierowcy i piesi! Jutro wzmożone d…

[ZDJĘCIA] Uroczyste otwarcie Małego Prze…

Lubisz biegać? Zapoznaj się ze Skierniew…

[ZDJĘCIA] Uroczysty apel w OSP Lipce Rey…

Wkrótce ważne spotkanie w Godzianowie. T…

Startują Pociągi Zimowe z Rogowa do Jeżo…

Za nami spotkanie z mieszkańcami gminy N…

Miasto odsłania szczegóły kolejnej miejs…

Kilkadziesiąt osób podjęło wyzwanie …

Trwa remont ulicy Rawskiej. Występują du…

[WIDEO] Huczne powitanie nowego wozu str…