[ZDJĘCIA] Piłkarskie święto z Widokiem Skierniewice

Dodane przez ESK24.net

Emocje, bramki i doskonała zabawa – tak w kilku słowach można podsumować kolejną, udaną odsłonę Turnieju Widok Cup dla rocznika 2013.


Za nami całodniowy turniej zorganizowany dla sześcioletnich zawodników z całej Polski. Do Skierniewic przyjechali młodzi przedstawiciele między innymi: Brazilian Soccer Schools Łódź, Widzewa Łódź, AP Champions Łowicz, Soccer Kids Łowicz, Zjednoczonych Stryków, AP Żyrardów, Unii Skierniewice, STF Champion, Kosa Konstancin, Esbank RAP Radomsko czy AP Champions Rawa Mazowiecka.


Wszystkie drużyny dostarczyły nam wspaniałych wrażeń i emocji. Młodzi adepci mimo młodego wieku zaprezentowali wysokie umiejętności i pokazali, że przez zabawę można się naprawdę wiele nauczyć. W wielu przypadkach wynik rozstrzygał się w ostatnich sekundach spotkania. Po całodniowej walce, wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i puchary. Nie zabrakło też nagród indywidualnych dla najlepszych strzelców i zawodników oraz gromkich braw od dumnych rodziców i publiczności, która tłumnie wypełniła trybuny przy ul. Pomologicznej.


- Zgodnie z hasłem „Piłka nożna dla wszystkich" nasz klub reprezentowali wszyscy chętni trenujący w roczniku 2013 niezależnie od poziomu umiejętności, predyspozycji czy stażu treningowego. Dla większości zawodników grupy „zielonej", która występowała rano najważniejszy był udział i… medal. Spędzona aktywnie niedziela na pewno była lepsza niż siedzenie w domu przez konsolą czy telewizorem. Po południu do rywalizacji stanęli kolejni zawodnicy naszego rocznika podzieli na drużynę „czerwonych" i „żółtych". Chłopcy grali znakomicie pokazując coraz większe postępy w tym, czego uczą się na treningach. Było prowadzenie piłki, dryblingi, strzały, piękne gole, odbiory i interwencje bramkarza. Miło było na to patrzeć - czytamy na stronie osiedlowych.


Za tydzień kolejne piłkarskie emocje. Tym razem na parkiet wybiegną przedstawiciele rocznika 2014! Dziękujemy za zaproszenie i zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego piłkarskiego święta!

Zobacz także

[ZDJĘCIA] W ZSP w Głuchowie odbył się Mi…

Nowy transportowy Renault trafił do skie…

Policja apeluje: Uwaga na oszustów! 36-l…

Zorganizował fikcyjną kradzież samochodu…

Red Lips gwiazdą Balu Noworocznego w Ski…

Ponad 100 ton niebezpiecznych odpadów za…

Boisko przy ul. Tetmajera odzyska dawny …

[WIDEO] Dendrolog radzi, jak wybierać ch…

Medale szachistów na mistrzostwach Europ…

OSP Lipce Reymontowskie będzie miała now…

Od jutra duże zmiany w ustawie Prawo o r…

Weź udział w miejskich mikołajkach! Skie…

Sprzęt wspomagający czeka w Centrum Usłu…

Prezydent wręczył nagrody kwartalne najl…

[ZDJĘCIA] Strażacy szkoli pracowników PS…

Widok Skierniewice ze Złotym Certyfikate…

OSiR zaprasza na Sportowe Mikołajki

Społeczność szkolna chce renowacji Liceu…