Prawdziwe oblężenie i długie kolejki w Wydziale Komunikacji i Transportu. Starosta Mirosław Belina apeluje do mieszkańców

Dodane przez ESK24.net

Wydziały Komunikacji i Transportu w Starostwach Powiatowych przeżywają istne oblężenie. Jak się okazuje, długie kolejki, które ustawiają się w Wydziałach są… niepotrzebne.


Jak wiemy, od 1 stycznia 2020 roku w życie wchodzi przepis, który zakłada, że od 1 stycznia 2020 roku na każdego, kto w ciągu 30 dni nie zawiadomi Starosty o sprzedaży lub kupnie pojazdu zarejestrowanego w Polsce, może zostać nałożona kara w wysokości od 200 do 1000 złotych. W związku z tym wielu mieszkańców ruszyło do Wydziału Komunikacji, aby zarejestrować pojazd. Przez duże kolejki nie wszystkim petentom udaje się załatwić sprawę.


- Wszystkich osób nie możemy od razu przyjąć i otworzyliśmy zapisy. Terminy są już wyznaczone nawet na 15 stycznia. Jednak apeluję do mieszkańców, aby nie panikowali. Wszyscy, którzy kupili auto w 2019 roku i wcześniej, nawet jeśli nie zarejestrują pojazdu w tym roku, nie będą płacić kar - mówi Mirosław Belina, Starosta Skierniewicki.


Wspólnie z władzami naszego powiatu apelujemy do osób, które zakupiły lub sprzedały pojazdy w 2019 roku lub wcześniej, aby spokojnie spędziły ostatnie godziny tego roku i nie obawiały się tej kary.

Zobacz także

Kraksa w Łasiecznikach, osobówka rozbiła…

[ZDJĘCIA] 64-letnia kobieta zatrzymana p…

[ZDJĘCIA] Szkolne mistrzostwa w pływaniu…

Mieszkaniec powiatu skierniewickiego poj…

[Aktualizacja] Wypadek na skrzyżowaniu P…

Miejsca postojowe, nowe ogrodzenie i pla…

Nowy chodnik połączy ulice Tetmajera i O…

Szokujące sceny w gminie Maków! Wtargnęl…

Wkrótce Modernizacja Stacji Trafo Oczysz…

Wypadek w Żelaznej. Dachował samochód, j…

Już w sobotę kibice Widzewa ze Skierniew…

Mieszkaniec Skierniewic okradł drogerię …

Uwaga kierowcy! Zmiany w ul. Mireckiego!

[ZDJĘCIA] W Skierniewicach pamiętano o B…

Uwaga kierowcy i piesi! Jutro wzmożone d…

[ZDJĘCIA] Uroczyste otwarcie Małego Prze…

Lubisz biegać? Zapoznaj się ze Skierniew…

[ZDJĘCIA] Uroczysty apel w OSP Lipce Rey…