Uwaga kierowcy! Zmiany w ul. Mireckiego!

Na kolejne zmiany muszą przygotować się kierowcy przemieszczający się w okolicach ul. Rawskiej. W związku z kolejnym etapem prac, do odwołania ul. Mireckiego stanie się dwukierunkowa.


Od czwartku wykonawca rozpocznie bowiem frezowanie drugiej połowy ulicy Rawskiej wraz z przyległymi uliczkami.


- W związku z tym wprowadzamy czasową zmianę organizacji ruchu. Do odwołania ul. Mireckiego stanie się zatem dwukierunkowa. Wjazd i wyjazd będzie możliwy od strony ul. Batorego - słyszymy w wydziale dróg i komunikacji skierniewickiego ratusza.

Zmiany są związane z trwającą od początku roku przebudową ul. Rawskiej od al. Niepodległości do ul. Mszczonowskiej, która ma potrwać do końca października 2020 roku. Przypomnijmy, że w ramach inwestycji przebudowane zostaną skrzyżowania z ulicami: Mszczonowską, Mireckiego, Ogrodową, Długą i Św. Stanisława. W miejscu dotychczasowej „przecinki" z Al. Niepodległości powstanie jednopasmowe rondo z pięcioma wylotami, co pozwoli bezkolizyjnie wprowadzić ruch z ul. Kilińskiego. Cała ulica zostanie poszerzona do sześciu metrów. Nie zabraknie także kolejnych odcinków chodnika i niezwykle potrzebnych miejsc postojowych (40). Inwestycję dopełnią chodniki, oświetlenie, fragment ścieżki rowerowej oraz nasadzenia drzew i krzewów. Nie zabraknie także przebudowy i modernizacji infrastruktury technicznej.


Apelujemy o ostrożność w rejonie prowadzonych prac. Jeśli pojawicie się w tej części miasta zdejmijcie nogę z gazu, zachowajcie ostrożność i zwróćcie uwagę na oznakowanie. Remont ulicy generuje spore utrudnienia.

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Groźny wypadek w Lipcach Reymo…

Dla dobra skierniewickiej piłki – kulisy…

Celnicy kontrolowali targowiska w region…

Zapraszamy na dzień bezpłatnych konsulta…

„Ciacho dla Hospicjum” w Szkole Podstawo…

[ZDJĘCIA] Przedszkolaki uczciły kolejne …

Już jutro spotkanie dotyczące programów:…

[ZDJĘCIA] Za nami uroczysta gala z okazj…

Umowa na budowę przedszkola w Lipcach Re…

Zbliżą się konferencja "Dziecko w ś…

Weź udział w konkursie i wygraj wyjazd d…

Groźny wypadek w Pękoszewie, sprawca był…

Muzeum Żołnierza Polskiego w Dmosinie wa…

Rozgrywki o Puchar Prezesa PZPN: Widok S…

Uprowadzono 10-letniego chłopca. Policja…

[ZDJĘCIA] Sołectwa z gminy Głuchów walcz…

Ukradła portfel z pieniędzmi w skierniew…

Policja Skierniewice: Spotkanie z ucznia…