Zagrają o puchar prezesa PZPN. Region łódzki reprezentować będą Widok Skierniewice i Pelikan Łowicz

Dodane przez ESK24.net

W sobotę i niedzielę w warszawskich halach OSiR Wola i OSiR Bemowo toczyć się będzie walka o zwycięstwo w trzeciej edycji rozgrywek o Puchar Prezesa PZPN. Region łódzki reprezentować będą MLKS Widok Skierniewice i MUKS Pelikan Łowicz.


Do rywalizacji staną 32 drużyny – po 16 w kategoriach U-11 i U-12. W sobotę 16 lutego swoje mecze będą rozgrywać chłopcy urodzeni w roku 2009 i młodsi. Uczestnicy zostali podzieleni na cztery grupy. Zespół ze Skierniewic znalazł się w grupie A, w której zmierzy się ze Śląskiem Wrocław (godz. 9.25), Olimpią Grudziądz (10.40) i Stilonem Gorzów Wielkopolski (12.45). Również w grupie A wystąpi drużyna Łowicza, która w niedzielę zagra w turnieju rocznika 2008. Rywalami Pelikana będą: AP Jagiellonia Białystok (godz. 9.25), AP Reissa Poznań (10.40) i Akademią 2012 Jaworzno (12.45). W obu kategoriach wiekowych mecze grupy A będą rozgrywane na Bemowie. Po dwie czołowe ekipy z każdej grupy awansują do pucharowej fazy rozgrywek.

Zapraszamy wszystkich rodziców i kibiców do warszawskich hal. Przed nami bardzo piękny turniej dla dzieci. Fajnie, że młodych i zdolnych piłkarzy mamy nie tylko w wielkich firmach, ale są także w tych małych klubach, ośrodkach. To przyszłość polskiej piłki, bo za jakiś czas ci zawodnicy będą ligowcami lub reprezentantami kraju. Sport to rywalizacja i gra się po to, żeby wygrać. Dla dzieciaków będzie to więc niesamowita walka. Zobaczymy, kto w ten weekend będzie najlepszy. Powodzenia dla wszystkich – powiedział podczas losowania grup prezes PZPN Zbigniew Boniek.


Źródło: ŁZPN

foto: Puchar Marszałka 2008

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Groźny wypadek w Lipcach Reymo…

Dla dobra skierniewickiej piłki – kulisy…

Celnicy kontrolowali targowiska w region…

Zapraszamy na dzień bezpłatnych konsulta…

„Ciacho dla Hospicjum” w Szkole Podstawo…

[ZDJĘCIA] Przedszkolaki uczciły kolejne …

Już jutro spotkanie dotyczące programów:…

[ZDJĘCIA] Za nami uroczysta gala z okazj…

Umowa na budowę przedszkola w Lipcach Re…

Zbliżą się konferencja "Dziecko w ś…

Weź udział w konkursie i wygraj wyjazd d…

Groźny wypadek w Pękoszewie, sprawca był…

Muzeum Żołnierza Polskiego w Dmosinie wa…

Rozgrywki o Puchar Prezesa PZPN: Widok S…

Uprowadzono 10-letniego chłopca. Policja…

[ZDJĘCIA] Sołectwa z gminy Głuchów walcz…

Ukradła portfel z pieniędzmi w skierniew…

Policja Skierniewice: Spotkanie z ucznia…