wersja testowa serwisu

44. SKOiW: Pociągiem ŁKA do Skierniewic na Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw

lka_1mFyZwmKjZlOE6tCTiHtf

W weekend 18 i 19 września odbędzie się 44. edycja Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw. Goście z Łodzi i Warszawy mogą skorzystać z wyjątkowej oferty i do naszego miasta przyjechać za połowę ceny. Wszystko dzięki ofercie partnera święta ŁKA.

18 i 19 września, czeka wyjątkowa uczta smaków i zmysłów, przygotowana w oparciu o kwiaty, owoce i warzywa. Entuzjaści muzyki, na dwóch scenach, spotkają niespotykaną dotąd w Skierniewicach gwiazdorską obsadę. Nie zabraknie III Fiesty Balonowej, rozszerzonej formuły Festiwalu Roślinożerców. Łódzka Kolej Aglomeracyjna, aby zachęcić do udziału w tym wydarzeniu przygotowała ofertę „powrót gratis". W pociągach na pasażerów będą czekać także smaczne niespodzianki - jabłka prosto ze Skierniewic! 18 i 19 września w pociągach kursujących przez Skierniewice pasażerom rozdawane będą jabłka przekazane przez Miasto Skierniewice.

Program 44. Skierniewickiego Święta Kwiatów Owoców i Warzyw

Aby skorzystać z oferty specjalnej ŁKA wystarczy zakupić dowolny bilet jednorazowy na przejazd pociągiem Spółki do Skierniewic i odwiedzić stoisko przewoźnika zlokalizowane na ulicy Konstytucji III Maja w godz. 10:00-18:00. Tam podróżni otrzymają pieczęć na bilecie, upoważniającą do bezpłatnego powrotu pociągami ŁKA tego dnia.

Oferta skierowana jest zarówno do mieszkańców województwa łódzkiego jak i mazowieckiego. Promocją objęte są połączenia Łódź Fabryczna- Skierniewice- Łódź Fabryczna oraz Łódź Fabryczna - Warszawa Wschodnia- Łódź Fabryczna z przystankiem pośrednim w Skierniewicach. Pociągi kursować będą w większym zestawieniu.

Rozkład jazdy pociągów Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej

źródło: UM Skierniewice