wersja testowa serwisu

44. SKOiW: Znamy lokalizacje wesołych miasteczek

dji_0078mFyZwmKjZlOE6tCTiHtf
fot. UM Skierniewice

Mamy dobre wieści dla wszystkich miłośników mocnych wrażeń. W trzeci weekend września, przy okazji 44. SŚKOiW w centrum miasta tradycyjnie pojawią się wesołe miasteczka.

Jednym z nieodzownych elementów skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw jest wesołe miasteczko, które rokrocznie cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców i przybyłych gości. W tym roku karuzele staną w dwóch punktach w centrum miasta.

Lokalizacja pierwszego będzie pokrywała się z tą zaproponowaną w 2019 roku, przy okazji 42. SŚKOiW. Wtedy to urządzenia rekreacyjne stanęły na parkingu przy skrzyżowaniu ulic Prymasowskiej i Jagiellońskiej. Wesołe miasteczko pojawi się także 400 m dalej, w okolicy pasażu Nurzyńskiego, między budynkiem Centrum Kultury i Sztuki, a Kinoteatrem Polonez.

Jak zawsze nie zabraknie karuzeli, kolejek górskich, diabelskich młynów, zjeżdżalni, domów strachu, aut, strzelnicy, trampolin i innych obiektów służących rozrywce. W okolicy będzie można też skorzystać z punktów gastronomicznych, czy sklepów z upominkami.

źródło: UM Skierniewice