wersja testowa serwisu

Czarna seria w powiecie piotrkowskim. W Bogdanowie auto rozbiło się o ogrodzenie, nie żyje młody mężczyzna

240-137100
fot. policja

Do kolejnego tragicznego wypadku doszło na terenie powiatu piotrkowskiego. W porannym zdarzeniu zginął 24-letni mężczyzna.

Wczoraj (7 października) w krótkim odstępie czasu doszło do dwóch poważnych wypadków w powiecie piotrkowskim. Najpierw w miejscowości Truszczanek zderzyły się bus i osobowe Porsche, w wyniku czego cztery osoby trafiły do szpitala. Nastęnie w Pawłowie Górnym auto rozbiło się o drzewo. Tego zdarzenia nie przeżył 23-letni kierowca (Szczegóły TUTAJ).

Także tragicznie rozpoczął się piątek, 8 października. Kilkanaście minut po godzinie 5:00 do stanowiska kierowania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Bogdanów (gm. Wola Krysztoporska).

Jak w pierwszych komunikatach informują strażacy, na ulicy Ogrodowej samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w betonowe ogrodzenie. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 24-letni mężczyzna.

Aktualizacja: 
Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 24-letni kierujący Sudi A3, jadąc od strony miejscowości Woźniki w kierunku Parzniewic, na skrzyżowaniu w kształcie litery „T" pojechał na wprost i uderzył czołowo w mur posesji. W wyniku wypadku 24-latek poniósł śmierć na miejscu.​ Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.

- Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności na drogach. Dopuszczalna prędkość nie zawsze okazuje się bezpieczna, dlatego należy pamiętać, aby dostosowywać ją do warunków panujących na drodze. Pamiętajmy również, aby nie przeceniać swoich umiejętności. Brawura za kierownicą nie jest dobrym pomysłem i może zakończyć się tragicznie - apelują policjanci.
fot. policja