wersja testowa serwisu

Dyrekcja i personel skierniewickiego szpitala apelują do ludzi dobrej woli. "Potrzebujemy maseczek ochronnych"

90313698_2596857420425005_3985523792905502720_o

Dyrekcja i pracownicy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. St. Rybickiego w Skierniewicach wystosowali apel do ludzi dobrej woli o przekazanie maseczek ochronnych.

- Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele. Jesteśmy wszyscy w obliczu zagrożenia. Pojawiło się ono nagle i na dużą skalę. Pomimo wprowadzonych ograniczeń w Szpitalu my nadal pracujemy - czytamy w apelu. - Codziennie zgłaszają się do nas pacjenci i zgłaszać się będą. Działanie podejmujemy po to, byśmy mogli odpowiednio zabezpieczyć naszych pacjentów a także personel naszego Szpitala.

W Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Skierniewicach brakuje maseczek ochronnych. To jeden z niezbędnych elementów zabezpieczenia zarówno pacjentów, jak i personelu szpitala.

- Jeśli znacie osoby prywatne, firmy, instytucje społeczne, które mogą mieć takie maseczki na stanie i chcą je podarować – dajcie nam znać. Jeżeli znacie firmy lub osoby, które mogą je teraz dla nas uszyć – dajcie nam znać.
Przyjmiemy każdą ilość. Będziemy Państwu bardzo wdzięczni - dodają przedstawiciele placówki.

Osoby, które mogą pomóc, proszone są o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.