Dziewięć medali Wojowników w Warszawie i Tuszynie!

Dziewięć medali Wojowników w Warszawie i Tuszynie!
fot. UM Skierniewice

Wojownicy nie zatrzymują się, dostarczając nam kolejnych powodów do dumy. W ostatnim czasie walczyli na dwóch frontach w Tuszynie oraz w stolicy. W obu przypadkach rywalizację zakończyli z sukcesami, dokładając do klubowej gabloty 9 medali.

Aż cztery krążki zgarnęła grupa walcząca w Tuszynie. Najlepiej spisał się Franciszek Olejniczak, który w swojej kategorii zdobył srebro. Wojciech Sobczyk, Szymon Wieczorek i Igor Wasilewski po solidnych występach uplasowali się na trzecich miejscach. Warto odnotować również piąte miejsce Kuby Krajewskiego. - W każdej walce Nasi Wojownicy pokazali wielką wole walki, co w efekcie przyniosło cztery medale. Tak dobra postawa rokuje na jeszcze lepsze sukcesy odnoszone przez Naszych Wojowników na kolejnych turniejach – podsumował trener Michał Gołębiewski.

Bardzo dobre wyniku, Wojownicy zanotowali również w Warszawie, a wszystko podczas Turnieju zorganizowanego dla uczczenia 105. rocznicy odzyskania niepodległości. W stolicy pięcioosobowa reprezentacja startowała w dwóch kategoriach wiekowych: U13 i U11. W pierwszej z nich brązowy medal wywalczyli: Nikola Malesa, Miłosz Boncela i Oliwier Pawłowski. Wśród młodszych złoto dołożył Mikołaj Adamczyk, a brąz Jacek Dworczyński.

- Bardzo cieszą nas starty z których wszyscy Wojownicy i Wojowniczki po zaciętych walkach wracają do domu z medalami. Podsumowując tego dnia wszyscy Wojownicy spisali się na medal – dodała opiekunka zawodników Wiktoria Niemiec.

źródło: UM Skierniewice