wersja testowa serwisu

GOKSiR Lipce Reymontowskie Klubem Partnerskim Akademii Widzewa

5f394889-0a3b-44e5-b09f-36784a1f7d81
fot. widzew.com

Kolejny klub podjął decyzję o rozpoczęciu współpracy z Akademią Widzewa. W piątek, 21 maja umowę z Widzewem Łódź podpisała certyfikowana szkółka piłkarska GOKSiR Lipce Reymontowskie.

Szkółka z Lipiec Reymontowskich brała już udział w imprezach organizowanych przez Widzew Łódź. Drużyny z roczników 2013 i 2014 gościły na turnieju Młodego Widzewa, w trakcie którego zbierano środki dla chorego Brunona. Zawodnicy GOKSiR-u byli też powołani do reprezentacji Młodego Widzewa na turniej Bellsport CUP w Zakopanem.

- Jest to dla nas duże wyróżnienie, że możemy współpracować z tak dużym klubem, szczególnie że działamy na terenie małej miejscowości. Porozumienie jest dwustronne i zakłada, że nasi najzdolniejsi zawodnicy w pierwszej kolejności będą trafiać do drużyn Akademii Widzewa. Z kolei Widzew daje nam możliwość szkolenia trenerów i udział w różnych eventach organizowanych przez Klub i Akademię Widzewa - powiedział Sławomir Supera, prezes zarządu GOKSiR Lipce Reymontowskie.

Współpraca pomiędzy Akademią Widzewa a Klubami Partnerskimi obejmuje aspekty szkoleniowe, organizacyjne, marketingowe i edukacyjne. Trenerzy Klubów Partnerskich mogą liczyć na możliwość odbycia staży, szkoleń i webinarów, a także korzystania z dostępnych materiałów edukacyjnych i wymiany doświadczeń. Zyskać mogą również zawodnicy Klubów Partnerskich, którzy będą mieli monitorowania ich rozwoju oraz uczestniczenia w treningach Akademii Widzewa.

źródło: widzew.com