Goran El-Ward powołany do Reprezentacji Polski U14

img-20221222-wa0000mFyZwmKjZlOE6tCTiHtf

Kolejny młody koszykarz MKS Ósemki Skierniewice, Goran El-Ward, został powołany na zgrupowanie Kadry Reprezentacji Polski, które odbyło się w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem.

Goran od lat jest liderem swojej drużyny, z którą odnosi wiele sukcesów na arenie sportowej. Chłopcy z Ósemki wygrali wiele turniejów ogólnopolskich i mistrzostw województwa. Z powodzeniem rywalizowali z starszymi zespołami, między innymi zdobywając mistrzostwo w Otwartych Mistrzostwach Szkół w Gdańsku w rywalizacji 3x3, wicemistrzostwo Polski Szkolnego Związku Sportowego w Stargardzie i 6. miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Warszawie. W Turnieju Polish Champion w Radomiu, czyli Nieoficjalnych Mistrzostwach Polski U14, które odbyły się w gronie 32 najlepszych zespołów w kraju, Goran i jego drużyna zajęli 3. miejsce i zdobyli brązowe medale, a sam Goran został wybrany do piątki "All Stars" całych Mistrzostw. W obecnym sezonie Goran jest liderem w klasyfikacji wojewódzkich strzelców w kategorii kadetów U15, a jego drużyna z rekordem 11-0 jest liderem rozgrywek. Poza tym młody zawodnik z Skierniewic świetnie radzi sobie w rywalizacji z zespołami starszych roczników w lidze U17 i U19.

źródło: UM Skierniewice