Trzecie spotkanie w ramach projektu “Transformacja a rozwój gospodarczy regionu”. Co tym razem będzie przedmiotem dyskusji?

IMG_2529

Ku końcowi zmierza projekt realizowany przez Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny „Transformacja a rozwój gospodarczy regionu". Przed nami ostatnie, trzecie spotkanie z tego cyklu. Tym razem ponownie wsłuchamy się w głosy ekspertów.

Spotkanie planowane jest już na najbliższa środę, 23 listopada. "Znaczenie przemysłu 4.0 w transformacji energetycznej", "3W: woda - wodór - węgiel" oraz podsumowanie inicjatyw zgłoszonych w ramach projektu "Transformacja energetyczna regionu bełchatowskiego" to trzy podstawowe punkty środowych warsztatów. 

Podobnie, jak pozostałe dwa spotkania i tym razem organizatorzy do uczestnictwa zapraszają szerokie spektrum odbiorców. W sali teatralnej Miejskiego Centrum Kultury mile widziani są zarówno samorządowcy, przedsiębiorcy, jak i mieszkańcy. 

PRZECZYTAJ TAKŻE >>> „Opera na odkrywce" czy „Zintegrowany city camping", czyli jak nad transformacją regionu pracowali jego mieszkańcy [Foto]

    Trzecie z cyklu spotkań odbędzie się 23 listopada 2022 r. o godz. 9.30 w sali teatralnej Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie, Plac Narutowicza 1A.

    Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej www.ppt.belchatow.pl w zakładce „transformacja" >>> KLIKNIJ.

    „Transformacja a rozwój gospodarczy regionu" to projekt organizowany przez Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny, a patronuje mu spółka PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE. Celem projektu jest wypracowanie kierunków rozwojowych, kluczowych dla transformacji podregionów: piotrkowskiego i sieradzkiego, a także dla całego województwa łódzkiego.

    Poniżej szczegółowy plan środowego spotkania.