Intensywny weekend zawodników UKS Maków

20230219_103736

W niedzielę, 19 lutego zawodniczki UKS Agaris Maków rozpoczęły drugą rundę rozgrywek II ligi kobiet. Makowianki odniosły zwycięstwo 7:3 nad drużyną ULKS Kusy Łobudzice. Po dwa punkty dla Makowa zdobyły Anna Kujawiak i Marta Stopińska, a po jednym punkcie Anna Caban, Monika Jacczyk i debel Kujawiak/Stopińska.

W weekend 18-19 lutego w Gliwicach rozegrano VI turniej z cyklu Grand Prix Weteranów. W turnieju wystąpiło dwóch zawodników z Makowa, w kategorii M50 Krzysztof Placek zajął miejsce 25/32 (startowało około 80 zawodników), w kategorii M40 Paweł Stopiński zakończył na miejscach 9/12 (60 zawodników).

W sobotę, 18 lutego w Moszczenicy odbył się III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorek. W turnieju wystąpiła zawodniczka UKS Maków Monika Jacczyk, zajmując 9 miejsce.

W niedzielę, 19 lutego w Rawie Mazowieckiej odbył się III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków. W turnieju wystąpiły czterech reprezentantów UKS Maków. Wśród zawodników z Makowa najlepiej zagrała Zosia Starzec, zajmując 10 miejsce. Andżelika Bardzińska zajęła miejsce 14, a debiutująca w rozgrywkach indywidualnych Natalia Krupa - miejsce 15. Wśród żaków Filip Łysakowski zajął 17 miejsce.

źródło: UG Maków