wersja testowa serwisu

Jutro ruszają I Igrzyska Sportowe Gminy Błaszki. Zapoznaj się z najważniejszymi informacjami

Zrzut-ekranu-2021-09-24-o-11.02.10

Poniżej przedstawiamy program oraz inne ważne dla uczestników I Igrzysk Sportowych Gminy Błaszki informacje.

PROGRAM IMPREZY

08:30-12:00 POTWIERDZENIE ZGŁOSZENIA W BIURZE ZAWODÓW I ODBIÓR PAKIETÓW

Biuro Zawodów jest otwarte od g. 08:30. Na jednym z kilkunastu stanowisk podzielonych wg wieku uczestników trzeba potwierdzić udział i odebrać pakiet (workoplecak, woda i kubek) oraz opaskę z kuponami na udział w biegu, bezpłatne posiłki i lód Ekipy. Każdy z uczestników otrzyma także bon na koszulkę, którą będzie można odebrać na osobnym stanowisku. Do dyspozycji uczestników będzie także dostępny depozyt.

ZGŁOŚ SIĘ W DNIU BIEGU I WYSTARTUJ Z NAMI !

Spełniając także prośbę wielu z Was, którzy nie zdążyli zapisać się w terminie zgłoszeń – do biegu będzie można zgłosić się także w dniu imprezy – będzie to jednak ograniczona pula miejsc – warto więc przyjść wcześniej.

Pamiętajcie, że potrzebna będzie zgoda rodziców – najlepiej przyjść więc z wypełnioną kartą startową, którą można pobrać np. tutaj: https://www.drogbruk.pl/firma/aktualnosci/151-najwieksze-wydarzenie-sportowe-w-blaszkach-juz-25-wrzesnia-dolacz

Karty startowe dostępne będą także w Biurze Zawodów.

10:00-10:30 PREZENTACJA ATRAKCJI ORAZ BIEG POKAZOWY DLA UCZESTNIKÓW

Zaprezentujemy Wam wszystkie atrakcje imprezy: darmowe dmuchańce, warsztaty sportowe z gwiazdami, stanowisko wojskowe, motocykle i festiwal kolorów oraz na telebimie zaprezentujemy, co czeka uczestników na trasie.

10:30-14:30 BIEGI W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH I WSZYSTKIE ATRAKCJE ORAZ POSIŁEK (każdy uczestnik ma zapewniony posiłek w postaci: kiełbasy z grilla, frytek, grochówki wojskowej i loda Ekipy).

Startujemy przez kilka godzin "falami" po 15 uczestników – od najmłodszych do najstarszych. Jeśli ktoś nie zdąży wystartować w swojej fali, nie będzie żadnego problemu – na pewno damy szansę na start każdemu! Czekając na swój bieg uczestnik może skorzystać z pozostałych atrakcji eventu.

14:30 FESTIWAL KOLORÓW

Od godz. 14:15 uczestnikom będziemy wydawać bezpłatne kolory (kupon na kolor będzie znajdował się na opasce uczestnika) i o 14:30 wspólnie bawimy się wyrzucając w powietrze różnorodne kolory

15:00-16:00 DODATKOWE BIEGI DLA CHĘTNYCH

16:00 ZAKOŃCZENIE EVENTU

WAŻNE! Startujemy w oficjalnych koszulkach, ale warto wziąć pod koszulkę ubranie na długi rękaw.

PARKINGI. Ulica Sportowa dla zwiększenia ilości miejsc parkingowych będzie w sobotę jednokierunkowa. Dodatkowo można będzie zaparkować na ulicy Polnej – na stadion będzie można wejść także wygodnie i szybko przejściem od ulicy Polnej.

Źródło: Gmina Błaszki