wersja testowa serwisu

Jutrzenka Drzewce zagra w czwartej lidze. Odbyło się ważne spotkanie z władzami gminy i powiatu

98955798_3097463293644936_33165677330169856_o
fot. Jutrzenka Drzewce

Wszystko wskazuje na to, że Jutrzenka Drzewce po raz pierwszy w swojej blisko 60-letniej historii zagra w IV lidze. Będzie to również pierwszy taki klub z gminy Lipce Reymontowskie, a nawet z całego powiatu skierniewickiego.

We wtorek, 19 maja na terenie Gminnego Stadionu w Lipcach Reymontowskich odbyło się bardzo ważne spotkanie Zarządu Klubu z władzami gminy, powiatu oraz instytucji wspierających.

W spotkaniu tym oprócz Zarządu Klubu wzięli udział: Mirosław Belina - Starosta Powiatu Skierniewickiego i Przewodniczący Powiatowej Rady LZS, Marek Sałek - Wójt Gminy Lipce Reymontowskie, Anna Czajka - Przewodnicząca Rady Gminy w Lipcach Reymontowskich, Andrzej Reczulski - Radny Gminny, Sławomir Supera - Prezes Szkółki Piłkarskiej GOKSiR, Michał Śmiechowski - Wiceprezes Szkółki Piłkarskiej GOKSiR oraz Józef Stefaniak - Prezes OSP Drzewce.

- Gra w najwyższej lidze województwa łódzkiego to niesamowita promocja dla zawodników, klubu, ale także samorządów. Dlatego też solidarnie wszyscy zadeklarowali wsparcie Jutrzenki w jej czwartoligowych zmaganiach - informują przedstawiciele klubu. - Liczymy, że już niebawem wzrośnie liczba podmiotów wspierających w różnoraki sposób nasz klub. Szczególnie czekamy na pomoc sponsorów. Promocja poprzez sport! Prosimy więc o zgłaszanie chęci wsparcia naszego klubu!