Mateusz Bolimowski z brązowym medalem w Pucharze Polski Seniorów

160898095_3718720008247143_543360884471565310_omFyZwmKjZlOE6tCTiHtf

Kolejny sukces wychowanka MMKS Wojownik. Tym razem, Bolimowski, startujący w kategorii do 100 kg, wywalczył brązowy medal podczas Pucharu Polski Seniorów.

Dobre informacje napływają od skierniewickich Wojowników. W miniony weekend w Piasecznie Polski Związek Judo oraz Klub Judo Ikizama zorganizowali kolejny Puchar Polski Seniorów. W stawce najlepszych zawodników w kraju, nie mogło oczywiście zabraknąć akcentu skierniewickiego. Bardzo dobry występ zanotował nasz najlepszy obecnie judoka, Mateusz Bolimowski, startujący w kategorii wagowej do 100 kg. Wojownik po bardzo dobrym występie, sięgnął ostatecznie po brązowy medal.

- Mateusz wygrał dwie walki przed regulaminowym czasem, ale niestety o wejście do finału przegrał z aktualnym Mistrzem Polski Oleksim Lysenko z AZS AWF Warszawa. Analiza nastąpiła, wnioski zostały wyciągnięte, jest motywacja do pracy - podsumował na gorąco trener Jerzy Gołębiewski.

źródło: UM Skierniewice