wersja testowa serwisu

Melodia House Festiwal po raz pierwszy w Skierniewicach

djmFyZwmKjZlOE6tCTiHtf

10 lipca w parku miejskim w Skierniewicach zadebiutuje nowe muzyczne przedsięwzięcie - Melodia house Festiwal. Na parkowej scenie zagrają najlepsi House'owi DJ'e.

Melodia House Festiwal to oddolne przedsięwzięcie miłośników house'owego grania w Skierniewicach. Inicjatywa ma nie tylko dać szansę na spędzenie wyjątkowych chwil w plenerze, ale także promować ten muzyczny gatunek. Pomóc ma wyjątkowe zestawienie dj'ów, którzy tego popołudnia staną za konsoletą.

– Melodia House Festiwal powstał z myślą o miłośnikach muzyki, ale głównie o sympatykach house'owego grania. Zachęcamy wszystkich uczestników wydarzenia do wspólnego stworzenia strefy chilloutu. Myślę, że tego dnia przydatnym elementem wyposażenia będą koce oraz leżaki zachęca inicjator MHF Paweł Kwieciński.

Na scenie Melodia House Festiwal będzie można usłyszeć set'y przygotowane przez sześciu DJ'ów, remikserów i producentów: Toma Rotzkiego, Sina, Rewolfa, Bratosa oraz DJ Matusha.

Muzyczne przedsięwzięcie startuje o godzinie 15:00 i planowane jest w okolicach parkowej altany. Partnerem wydarzenia jest Miasto Skierniewice.

Społecznościowy profil Melodia House Festiwal - https://www.facebook.com/events/798259244394104

źródło: UM Skierniewice