Najważniejsze wideo w esk24

Miłośnicy Klasyków po raz kolejny spotkają się w Skierniewicach!

klasyki_023klowfqwibgpc785hlxsmFyZwmKjZlOE6tCTiHtf
fot. UM Skierniewice

Już w niedzielę rozpoczyna się kolejny sezon spotkań miłośników klasycznej motoryzacji. Pierwszym wydarzeniem będzie zlot pojazdów, który odbędzie się na terenie skierniewickiej uczelni przy ul. Batorego. Wybrane zdjęcia

Zlot przeznaczony jest dla pojazdów granicznej daty produkcji do 1995 roku oraz polskiej produkcji bez ograniczeń wiekowych. Wśród uczestników będą mile widziane również motocykle, motorowery oraz stare rowery. Udział w zlocie jest całkowicie bezpłatny, natomiast podczas imprezy będzie prowadzona zbiórka na leczenie Zuzi. Organizatorzy liczą na okazanie wielkiego serca przez uczestników.

Podczas Zlotu nie zabraknie atrakcji dla wszystkich. Organizatorzy przygotowali liczne konkursy z nagrodami o tematyce motoryzacyjnej oraz animacje dla najmłodszych uczestników. W tym roku będzie również dostępna kuchnia polowa dla głodomorów.

Wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość podziwiania pięknych i unikatowych pojazdów oraz spędzenia czasu w miłej i przyjaznej atmosferze. To wydarzenie, którego miłośnik motoryzacji nie może przegapić!

źródło: UM Skierniewice