Miss Polonia Skierniewic - Miasto Kobiet: Powalczą o tytuł najpiękniejszej

375795523_271848255646075_8682868996724232263_nmFyZwmKjZlOE6tCTiHtf
fot. UM Skierniewice

16 września dziewiątka kandydatek powalczy o tytuł Miss Polonia Skierniewic – Miasto Kobiet. Konkurs rozpocznie się o godz. 14:00 na głównej scenie skierniewickiego Rynku.

Wiktoria Sobiesiak, Patrycja Czarnecka, Wiktoria Podladowska, Jaśmina Glejzner, Julia Rybińska, Weronika Kotowska, Oliwia Turowska, Karolina Orłowska czy Weronika Włodarczyk – to dziewiątka finalistek konkursu Miss Polonia Skierniewic – Miasto Kobiet 2023, które już w sobotę (16.09) powalczą o tytuł najpiękniejszej w regionie.

Za nimi egzotyczne sesje zdjęciowe w największym zadaszonym parku wodnym w Europie – Suntago, wykonane przez Magdę Rdest – Nowak, a także wielogodzinne próby pod czujnym okiem Moniki Kotowskiej i Ilony Paluchowskiej. Przed nimi występ na wielkiej scenie i walka o tytuły. Już w najbliższą sobotę, 16 września poznamy nazwiska dziewczyn, które na wiosnę będą reprezentować miasto w półfinale konkursu Miss Polonia.

Konkursowe jury wyłoni również laureatkę tytułu Miss Miasta Kobiet – która stanie się swego rodzaju ambasadorką Skierniewic, obecną przy okazji licznym miejskich wydarzeń. Dziewczyny będą mogły również zostać ambasadorką Suntago oraz Radia RSC. Prócz szarf z tytułami czekają bardzo atrakcyjne nagrody: w tym wycieczki zagraniczne, vouchery za zabiegi kosmetyczne, bony do sklepów odzieżowych, metamorfozy, lot balonem, biżuteria od MW Woźniak, kosmetyki i wiele innych. Nowością jest karta unlimited, która daje możliwość bezpłatnego wejścia na teren Suntago, codziennie przez 365 dni.

Wielki finał wydarzenia rozpocznie się o godz. 14:00 na scenie głównej na Rynku podczas 46. Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw.

źródło: UM Skierniewice