Olimpia Jeżów nie dała rady Unii. Skierniewiczanie grają dalej w Pucharze Polski

Nie było niespodzianki w półfinale Pucharu Polski na szczeblu okręgu skierniewickiego. Unia Skierniewice wygrała w Jeżowie z miejscową Olimpią 4:0.

Pierwsza bramka w spotkaniu padła w 15. minucie gry. Zamieszanie podbramkowe wykorzystał Adrian Dudziński i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Mimo przewagi trzecioligowca, w pierwszej części gry więcej goli nie padło. Wynik spotkania na 0:2 został podwyższony trzy minuty po zmianie stron. Pięknym strzałem popisał się Kacper Karasek, nie dając szans bramkarzowi Olimpii. Ten sam zawodnik na listę strzelców wpisał się pięć minut później, wykańczając szybką i kombinacyjną akcję swojego zespołu. Wynik spotkania na 4:0 ustalił Dawid Dzięgielewski, zapewniając Unii Skierniewice awans do kolejnej fazy rozgrywek.

Olimpia Jeżów - Unia Skierniewice 0:4
Dudziński Adrian 15', Karasek Kacper 47', 52', Dzięgielewski Dawid 77'

Olimpia: Ernest Kotlarek - Marcin Gołębiowski, Michał Jedynak, Michał Strzyżewski, Łukasz Kobierski, Szymon Skwarek, Piotr Szymkowski, Sebastian Pałygiewicz, Michał Włodarczyk, Dariusz Meszka, Dominik Fastyn
rezerwowi: Piotr Kucharski, Bartłomiej Meszka, Feliks Domiziak, Patryk Winciorek, Michał Wójcik, Patryk Wątorowski

Unia: Kacper Skrzypek - Vladyslaw Kudrayavtsev, Damian Makuch, Kacper Karasek, Marcin Pieńkowski, Piotr Kłąb, Adrian Dudziński, Robert Kowalczyk, Jakub Zieliński, Mateusz Stępień, Łukasz Uthke-Nowak
rezerwowi: Konrad Kowalczyk, Kamil Łojszczyk, Paweł Czarnecki, Mateusz Piątkowski, Dawid Dzięgielewski