wersja testowa serwisu

Opel potrącił pieszego na Wojska Polskiego, kierowca uciekł. Policja prosi o pomoc w jego schwytaniu!

policja-trojkat-noc
fot. poglądowe

Piotrkowscy policjanci poszukują świadków potrącenia mężczyzny na przejściu dla pieszych. Zdarzenie miało miejsce 27 października tego roku po godzinie 19:00 na oznakowanym przejściu dla pieszych na ulicy Wojska Polskiego w rejonie ulicy Cmentarnej. Wszystkie osoby mające wiedzę na temat zdarzenia proszone są o kontakt z policją.

W minioną środę, 27 października dyżurny piotrkowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o potrąceniu 43-latka. Po godzinie 19:00 piotrkowianin przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych przy ulicy Wojska Polskiego w rejonie ulicy Cmentarnej. 

- Jadący od strony ulicy Armii Krajowej kierujący oplem astra nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu, a następnie skręcił w ulicę Cmentarną, nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Na miejscu policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz inne czynności niezbędne do ustalenia tożsamości kierowcy pojazdu. Opel biorący udział w zdarzeniu był koloru szarego. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia - informuje Izabela Gajewska z KMP Piotrków Trybunalski i jednocześnie dodaje: - Wszystkie osoby posiadające jakąkolwiek wiedzę o zdarzeniu proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Szkolnej 30/38 pod nr tel. 47 846-14-62, 47 846-12-06 lub pod numer alarmowy 112.