Pamela Broniarek brązową medalistką Mistrzostw Polski w Triathlonie

229026013_2947767442157014_5916431689963539927_nmFyZwmKjZlOE6tCTiHtf

Doskonały wynik z mistrzostw Polski rozgrywanych w Rawie mazowieckiej przywiozła Pamela Broniarek. Zawodniczka UKS Nawa Skierniewice wywalczyła brązowy medal. Jej koledzy z zespołu również dzielnie walczyli!

Gospodarzem tegorocznych Mistrzostw Polski w Triathlonie (pływanie, rower, bieg) była Rawa Mazowiecka. W zawodach startowała elitarna grupa czołowych zawodników z całego kraju. W kategorii w kategorii MP AGE GROUP walczyła Pamela Broniarek, natomiast w kategorii Junior Młodszy startowało dwóch skierniewiczan Jarosław Jankiewicz Delgado oraz Jakub Lesiński.

Podczas zawodów podkreślano wyjątkowo wysoki poziom przygotowania zawodników oraz zaciętą rywalizację. Cała trójka naszych reprezentantów spisała się wyśmienicie uzyskując świetne rezultaty. Pamela Broniarek zajęła trzecie miejsce i tym samym zdobyła brązowy medal mistrzostw Polski w kategorii K25 Sprint (0,75-20-5). Jarosław Jankiewicz Delgado uplasował się na 23 pozycji a Jakub Lesiński na 54 w kategorii JUNIOR MŁODSZY Supersprint (0,4-10-2.5).

źródło: UM Skierniewice