wersja testowa serwisu

Pijany wjechał w ogrodzenie jednej z posesji w Lipcach Reymontowskich

policja

We wtorek, 13 października zarzut jazdy w stanie nietrzeźwości usłyszał 38-letni mężczyzna, który wsiadł za kierownicę pod wpływem alkoholu. Jednocześnie mężczyzna został rozliczony za wykroczenia związane z brakiem uprawnień do kierowania pojazdem i spowodowanie kolizji drogowej w Lipcach Reymontowskich.

W niedzielę,11 października 2020 roku, około godz. 20:15 roku funkcjonariusze interweniowali w związku ze zdarzeniem drogowym, do którego doszło w Lipcach Reymontowskich na ul. Wiosennej. Dotychczasowe ustalenia wskazują, że kierujący Hondą Civic 38-letni mężczyzna najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji na ul. Wiosennej.

Mężczyzna kierujący Hondą znajdował się w stanie nietrzeźwości - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie, a podczas jego legitymowania okazało się, że nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. O wielkim szczęściu może mówić pasażer auta, który – jak wskazują dotychczasowe ustalenia – wyszedł ze zdarzenia bez poważniejszych obrażeń.

38-letni mężczyzna zamieszkujący na terenie powiatu skierniewickiego, został zatrzymany i doprowadzony do skierniewickiej komendy. 13 października 2020 roku, po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty przestępstwa kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, a także odpowiedział za wykroczenia kierowania pojazdem bez uprawnień i spowodowania kolizji drogowej.

Policjanci przypominają i apelują - wsiadając za kierownicę po pijanemu narażasz życie swoje i innych. Nie ma usprawiedliwienia na takie łamanie prawa ani też znajdowanie się pod wpływem alkoholu nie stanowi okoliczności łagodzącej popełnienie czynu zabronionego. Piłeś? Nie jedź!

źródło: KMP w Skierniewicach