wersja testowa serwisu

Policjanci z Łowicza zatrzymali dwie osoby z narkotykami, jedna zn ich była poszukiwana

263-126824
fot. KPP w Łowiczu

Łowiccy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali narkotyki. Jeden z nich był poszukiwany. Drugi posiadał znaczną ilość narkotyków. Obaj trafili za kratki.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Łowicza wspólnie z funkcjonariuszami z KWP w Łodzi realizując czynności związane ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej na terenie powiatu łowickiego rankiem 24 lutego 2021 roku zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzewanych o posiadanie narkotyków.

Skrupulatne działania oraz dobre rozpoznanie pozwoliło zatrzymać jednocześnie dwóch skierniewiczan. Pierwszy z nich, 32-latek został zatrzymany na terenie powiatu sochaczewskiego, gdzie się ukrywał. Posiadał przy sobie prawie 2 gramy amfetaminy. Usłyszy zarzut posiadania substancji zabronionych, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Ponadto 32-latek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. W związku z tym trafił już za kratki.

Drugi z mężczyzn to 28-letni skierniewiczanin, został zatrzymany w miejscu zamieszkania na terenie Skierniewic. Kryminalni przeszukali jego pomieszczenia mieszkalne i znaleźli około 9 gramów amfetaminy. Pozostałe około 45 gramów ukrywał w innym miejscu. Łącznie kryminalni zabezpieczyli ponad 50 gramów amfetaminy. 28-latek usłyszał prokuratorski zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. 25 lutego decyzją sądu, na wniosek prokuratury został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

źródło: KPP w Łowiczu