wersja testowa serwisu

Poszukiwany ukrywał się w Łęczycy?! Duża akcja służb, mundurowi na podnośniku wybili szybę w oknie

Poszukiwany ukrywał się w Łęczycy?! Duża akcja służb, mundurowi na podnośniku wybili szybę w oknie

Sceny rodem z filmów kryminalnych rozegrały się na rogu ulic Szpitalnej i Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy. Na miejscu pojawili się policjanci i strażacy.

We wtorek, 21 września przed godziną 19:00 straż pożarna została poproszona o pomoc w dostaniu się do jednego z mieszkań w budynku wielorodzinnym, znajdującym się na skrzyżowaniu ulic Szpitalnej i Jadwigi Grodzkiej. Na miejscu pojawiły się trzy patrole policji oraz dwa zastępy straży pożarnej - po jednym z OSP Topola Królewska i JRG Ozorków (podnośnik).

Część funkcjonariuszy próbowała dostać się do lokalu drzwiami, kolejni na podnośniku przez okno. Konieczne było m.in. wybicie okna. Ostatecznie mundurowi weszli do mieszkania drzwiami. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że w tym miejscu ukrywał się poszukiwany mężczyzna, jednak na razie policja tego nie potwierdza.

Skontaktowaliśmy się z oficerem prasowym Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy. Jak przekazał ELE24 st. asp. Mariusz Kowalski, jest za wcześnie, żeby informować o szczegółach, jednak potwierdził prowadzone działania w tym miejscu.

- Na miejscu pracowali policjanci z Wydziału Kryminalnego, ściśle współpracując z Prokuraturą. Funkcjonariusze weszli do jednego z mieszkań, gdzie zatrzymali mężczyznę - przekazał nam oficer prasowy KPP w Łęczycy.

Wkrótce więcej informacji.

Zobacz film z miejsca akcji (a pod nim zdjęcia): 
Zobacz zdjęcia: