wersja testowa serwisu

Powołano zastępcę Komendanta Miejskiego PSP w Skierniewicach

Powołano zastępcę Komendanta Miejskiego PSP w Skierniewicach
fot. KW PSP w Łodzi

Z dniem 15 października br. st. bryg. Grzegorz Janowski łódzki komendant wojewódzki PSP powołał na stanowisko zastępcy komendanta miejskiego PSP w Skierniewicach mł. bryg. Roberta Gruchałę.

W spotkaniu wzięli udział również st. bryg. Zbigniew Łyszkowicz zastępca łódzkiego komendanta wojewódzkiego PSP, bryg. Mariusz Wielgosz komendant miejski PSP w Skierniewicach oraz bryg. Sebastian Koscisty naczelnik Wydziału Kadr KW PSP w Łodzi.

Pan mł. bryg. Robert Gruchała w służbie jest od 1995 roku. Po ukończeniu w 1999 roku Szkoły Głównej Służby Pożarniczej został skierowany do służby w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Skierniewicach, gdzie służy do dzisiaj. Przez lata służby zdobywał doświadczenie w wydziałach operacyjnym oraz kontrolno-rozpoznawczym (sześć lat), a także na stanowiskach dowódczych w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Skierniewicach (piętnaście lat). Mł. bryg. Robert Gruchała od 15.08.2020 r. pełnił obowiązki Zastępcy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Skierniewicach.

źródło: KW PSP w Łodzi / KM PSP w Skierniewicach