Reprezentanci UKS Maków rywalizowali w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego LZS

img_20230506_150410

W Moszczenicy rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Ludowych Zespołów Sportowych w kategoriach młodzik, kadet i junior. W zawodach udział wzięło pięciu przedstawicieli UKS Maków.

Wśród młodzików miejsce 9-12 zajął Maciej Krupa, a miejsce 17-24 - Bartosz Sukiennik. W grze podwójnej chłopcy zajęli miejsce 5-8. W kategorii juniorek Monika Jacczyk zajęła miejsce 5-6, a Patrycja Strojek - miejsce 7-8. Dziewczęta zdobyły również brązowe medale w grze podwójnej juniorek. Wśród juniorów miejsce 7-8 zajął Jan Ceroń. W grze podwójnej juniorów Jan w parze z Szymonem Kumorem (LKS Omega Kleszczów) zajęli miejsce czwarte. W grze mieszanej juniorów Jan Ceroń i Monika Jacczyk zajęli miejsce 5-7.

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Ludowych Zespołów Sportowych w kategoriach żak i senior zostaną rozegrane 14 maja w Rawie Mazowieckiej.

źródło: UG Maków