wersja testowa serwisu

Skierniewiccy policjanci zatrzymali złodzieja. Mężczyźnie grozi 5 lat więzienia

Zrzut-ekranu-2021-05-28-o-07.57.27
fot. KMP w Skierniewicach

Skierniewiccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który kilka dni wcześniej ukradł rower na osiedlu Widok. 43-latek zabrał rower z garażu podziemnego jednego z bloków. Policjanci odzyskali skradziony rower, a sprawcy grozi kara do 5 lat więzienia.

22 maja 2021 roku mieszkanka Skierniewic zgłosiła kradzież roweru z garażu podziemnego bloku, w którym mieszka. Pracujący nad tą sprawą policjanci wytypowali sprawcę – 43-letniego skierniewiczanina. Po południu, 26 maja 2021 roku 43-latek pojawił się w pobliżu jednego z lombardów. Zauważył go dzielnicowy i policjanci pełniący służbę ponadnormatywną na podstawie porozumienia z urzędem miasta.

Na widok radiowozu skierniewiczanin przyśpieszył i próbował ukryć się pomiędzy budynkami. Szybko został zatrzymany. W jego miejscu zamieszkania policjanci zabezpieczyli skradziony rower. 43-latek usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Podejrzany jest znany policji ponieważ wcześniej był wielokrotnie notowany za różne przestępstwa. Odzyskany rower powróci do właścicielki.

źródło: KMP w Skierniewicach