wersja testowa serwisu

Skierniewice: Wyjątkowe złote jabłko na 30. Finał WOŚP

dsc09925mFyZwmKjZlOE6tCTiHtf

Skierniewiczanie - na co dzień zakochani w pomaganiu - od lat udowadniają swoją gotowość na styczniowy, orkiestrowy weekend. W tym roku z racji 30. edycji finału, jubiler Woźniak przygotował wyjątkowe arcydzieło, które trafi na jubileuszowe licytacje.

Aukcje są nieodzownym elementem orkiestrowego grania. W tym roku mieszkańcy regionu będą mieli okazję wylicytować prawdziwe perełki w tym arcydzieło wykonane przez jubilerów Marka i Mariusza Woźniaków. - Z racji 30. rocznicy wydarzenia, przygotowaliśmy jabłko w specjalnym wydaniu. Złote dzieło ważące około 15,5 gramów, zostało zdobione 80 naturalnymi kamieniami m. in: granatem, topazem, diopsydem czy czarnym brylantem. Takiego okazu jeszcze nie było – zachęca do licytacji, twórca dzieła jubiler Mariusz Woźniak.

Aukcje odbędą się w godz. 15:00 – 20:00 na antenie lokalnej rozgłośni oraz na kanałach w mediach społecznościowych. Oprócz tradycyjnego złotego jabłuszka ufundowanego przez Jubilera Woźniaka, w ofercie będzie prawie 30 przedmiotów, które trafiły do siedziby radia. Zachęcamy do śledzenia naszego kanału. Niebawem podamy pełną listę fantów pod licytację.

źródło: UM Skierniewice