Skierniewickie Tygrysy z medalami w Piasecznie

160782347_801188317416013_1571974075791514409_omFyZwmKjZlOE2c-Zxb2Im2JkWKiNVJh_ZJdvZ1fVhVaU

Złoto Anny Piorun i srebro Wiktora Pyrka - to zdobycze medalowe młodych zawodników Akademii Sztuk Walki Tiger, podczas Turnieju o Puchar Burmistrza gminy Piaseczno - Ikizama Cup IV. Skierniewiczanie mimo młodego stażu, zanotowali bardzo dobry występ.

W minioną niedzielę, 14 marca w Piasecznie skierniewickie Tygrysy rywalizowały w zawodach Ikizama Cup IV. - Były to nasze pierwsze zawody od ponad roku. Tym bardziej cieszy nas postawa naszych zawodników. Jechaliśmy zdobyć cenne doświadczenie, nie nastawiając się na konkretne wyniki. Ostatecznie udało się zdobyć coś więcej - komentują trenerzy akademii.

Najlepiej zaprezentowała się bezkonkurencyjna tego dnia Anna Piorun, która wygrała wszystkie swoje walki przed czasem, całkiem zasłużenie sięgając po złoty medal. Srebro w swojej kategorii wagowej wywalczył za to Wiktor Pyrek. Solidnie spisali się pozostali reprezentanci ASW Tiger. Miejsca w czołówce padły bowiem łupem: Patryka Wójcika i Mikołaja Wójcika, którzy zajęli finalnie piąte lokaty oraz Cypriana Piętkiewicza ostatecznie siódmego w swojej grupie.

W klasyfikacji klubowej, Akademia Sztuk Walki Tiger, uplasowała się na 15 miejscu na 40 startujących, co jest bardzo dobrym wynikiem, biorąc pod uwagę, bardzo krótką historię istnienia klubu. - Wykonana praca na treningach, zaczyna przynosić efekty z niecierpliwością czekamy na kolejne turnieje.

Trenerami zawodników są Krzysztof Ciszewski, Paweł Mróz oraz Andrzej Umańsk.

źródło: UM Skierniewice