wersja testowa serwisu

Skierniewickie Tygrysy zdobyły Warszawę

192611625_319486126436807_6430251534672228390_nmFyZwmKjZlOE6tCTiHtf
fot. Urząd Miasta Skierniewice

10 złotych, 9 srebrnych i 4 brązowe – to medalowy dorobek Skierniewickich Tygrysów podczas Otwartych mistrzostw AZS AWF Warszawa.

Kolejne bardzo dobre informacje napływają od judoków ze skierniewickiej Akademii Sztuk Walki – Tiger. Tym razem młodzi sportowcy wrócili z 23 medalami z Warszawy, gdzie rozegrano Otwarte Mistrzostwa AZS AWF. Najwięcej krążków było złotych, a to wszystko za sprawą rewelacyjnych startów: Damiana Magdziarza, Filipa Szczepaniaka, Aleksandra Farat, Aleksandra Kapusty, Anny Piorun, Mikołaja Wójcickiego, Patryka Wójcika, Jana Pawlika, Alicji Wójcickiej czy Jana Kubiaka.

Srebrne medale pały łupem: Hanny Giłki, Aleksandry Milewskiej, Tomasza Sadkowskiego, Błażeja Lelonkiewicza, Wiktorii Wojenki, Kazimierza Kaszkura, Kacpra Pioruna, Gabriela Kowalczyka i Stanislwa Batoga. Na najniższym stopniu na podium stanęli: Fabian Morawski, Wiktor Pyrek , Liliana Tartanus i Mateusz Krzemiński. Tuż za strefą medalową uplasowali się za to: Adam Minda, Maja Ciesielska, Julia Jack i Mikołaj Adamiec.

- Do stolicy pojechaliśmy po kolejne turniejowe doświadczenie, nie nastawiając się na konkretne wyniki. Jednak i tym razem nasze Tygrysy zrobiły na nas ogromne wrażenie, perfekcyjnie realizując plany i założenia. Medale są tylko dodatkiem, ale oczywiście bardzo cieszą i pokazują, że nasza praca przynosi zamierzone efekty – powiedzieli po zawodach trenerzy Akademii Sztuk Walki Tiger. Teraz zawodników czeka chwilowa przerwa od zawodów. - Do wakacji nie planujemy już startów, ale po wakacjach na pewno będzie jeszcze o nas słychać – dodaje Paweł Mróz z Akademii.

źródło: UM Skierniewice