Najważniejsze wideo w esk24

Skierniewiczanin Mistrzem Polski! Borys Łyżeń ze złotem w Bydgoszczy

244450111_614574723254398_5005837145034589176_nmFyZwmKjZlOE6tCTiHtf
fot. KRZ Motorsport
III Runda Kartingowych Mistrzostw Polski rozgrywana w Bydgoszczy przyniosła wiadomości, na które czekaliśmy z niecierpliwością ! Borys Łyżeń wywalczył tytuł Kartingowego Mistrza Polski!

Zacięta walka do ostatniej chwili - do tego młody skierniewicki kierowca już nas przyzwyczaił. Udowodnił to już podczas poprzednich dwóch eliminacji mistrzostw Polski. Dobra postawa sprawiła że do Bydgoszczy, gdzie rozgrywana była trzecia i ostatnia runda Mistrzostw Polski, Borys jechał z dużą zaliczką punktową. Widać że emocje były ogromne, bo pomimo bardzo dobrego tempa zaliczył dwa "zderzaki" które sprawiły, że przez cały weekend młody skierniewiczanin musiał ciężko pracować na swój końcowy sukces. Ostatecznie doskonała postawa w poprzednich rundach (czyli ogromna przewaga punktowa) i zacięta walka w Bydgoszczy dały Borysowi wymarzony tytuł Kartingowego MISTRZA POLSKI kategorii Mini Max!!! Sukces Mistrzostw Polski jest tym większy, bowiem skierniewiczanin jest najmłodszym kierowcom w swojej kategorii wiekowej!

Gratulujemy sukcesu i jednocześnie trzymamy kciuki za kolejne występy. Borys walczy również w zawodach serii ROTAX MAX CHALLENGE POLAND. Kolejna runda zmagań odbędzie się na torze w Poznaniu. Tutaj młody skierniewiczanin również będzie walczył o zwycięstwo! Trzymamy kciuki bo jesteśmy blisko, aby plan na wygranie wszystkiego w tym sezonie się spełnił!

źródło: UM Skierniewice