wersja testowa serwisu

Startuje rekrutacja do Bursy Koedukacyjnej w Skierniewicach

bursamFyZwmKjZlOE6tCTiHtf

Od 22 lipca można składać wnioski o przyjęcie do bursy koedukacyjnej– informuje wydział edukacji Urzędu Miasta. Pełna lista zakwalifikowanych będzie znana pod koniec sierpnia.

Podobnie jak przed rokiem rekrutacja będzie odbywać się dwuetapowo. Pierwszy odbędzie się pomiędzy 22 lipca, a 6 sierpnia (godz. 15:00), kiedy to kandydaci będą musieli dostarczyć odpowiednio wypełnione dokumenty (poprawny wniosek musi zawierać dokumenty potwierdzające spełnianie kryteriów oraz zaświadczenia o przyjęciu do szkoły). Dokumenty należy dostarczyć najpóźniej najpóźniej do 6 sierpnia do godz. 15:00. 

Dzień później zbierze się komisja rekrutacyjny, która zweryfikuje wnioski i sprawdzi dokumenty potwierdzające spełnianie kryteriów. Ogłoszenie listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych odbędzie się 9 sierpnia o godz. 15:00.


W drugim etapie uzupełniającym, zaświadczenia będzie można składać do 23 sierpnia do godz. 15:00. Dzień później, 24 sierpnia poznamy listę ostateczną zakwalifikowanych.

Bursa Koedukacyjna w Skierniewicach
ul. Nowobielańska 100
96-100 Skierniewice
Tel. 46 8318831, 573-989-755
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: UM Skierniewice

Nazwa pliku: terminy_rekrutacji_do_bursy
Rozmiar pliku: 205 kb
Pobierz plik