wersja testowa serwisu

Tancerze Art Station z sukcesami w Pucharze Polski

art_stationmFyZwmKjZlOE6tCTiHtf

Skierniewiccy tancerze Art Station, kolejny już raz potwierdzili swoja przynależność do krajowej czołówki tańca. Tym razem utalentowana grupa wróciła z Pucharu Polski w Radzyminie z 9 medalami (4 złotymi i 5 srebrnymi).

19 i 20 lipca odbyły się prestiżowe zawody – Pucharu Polski 2021 organizowane przez Polski Związek Tańca Sportowego. Grupa prowadzona przez Agnieszkę Madej, Katarzynę Uzar i Jerzego Modraskiego znakomicie wypadła na radzymińskich parkietach, przywożąc do Skierniewic całą masę nagród i medali. Pierwsze miejsca wywalczyli młodzieżowcy rywalizujący w kategoriach: Contemporary i Modern , Dance Show oraz Fantasy Show. Wszystkie trzy zespoły wyszkoliła Agnieszka Madej. Bezkonkurencyjna była również juniorska formacja Hip-Hop, kierowana przez Jerzego Modraskiego.

Srebrne krążki wywalczyli zaś młodzieżowcy w kategorii Dance Show mała grupa (Agnieszka Madej) i Dance Show formacja (Katarzyna Uzar). Art Station było też drugie w kategorii: Fantasy Show formacja kadeci (Agnieszka Madej), Hip-Hop mała grupa juniorzy (Jerzy Modraski) oraz Dance Show Formacja Młodzieżowcy (Katarzyna Uzar).

- Gratulacje dla wszystkich Tancerzy biorących udział w tak prestiżowej imprezie, dla Rodziców za wspieranie swoich pociech w ich pasji, i dla instruktorów, którzy z pełnym zapałem, burzą pomysłów i pełnym profesjonalizmem przygotowali tancerzy do tego turnieju – podsumowała Agnieszka Madej.

Szczegółowe wyniki:

ZŁOTO w kategorii: Contemporary i Modern formacja młodzieżowcy
ZŁOTO w kategorii: Dance Show formacja młodzieżowcy
ZŁOTO w kategorii: Fantasy Show formacja młodzieżowcy
ZŁOTO w kategorii: Hip-Hop formacja juniorzy
SREBRO w kategorii: Dance Show mała grupa młodzieżowcy - grupa prowadzona przez Agnieszkę Madej
SREBRO w kategorii: Fantasy Show farmacja kadeci- grupa prowadzona przez Agnieszkę Madej
SREBRO w kategorii: Hip-Hop mała grupa juniorzy - grupa prowadzona przez Jerzego Mordarskiego
SREBRO w kategorii: Dance Show formacja młodzieżowcy – grupa prowadzona przez Katarzynę Uzar
SREBRO w kategorii: Dance Show formacja juniorzy – grupa prowadzona przez Katarzynę Uzar

źródło: UM Skierniewice