wersja testowa serwisu

Tragiczny wypadek w Skierniewicach. Przechodził przez drogę w niedozwolonym miejscu, został potrącony przez auto. Nie udało się go uratować

249-132982

W środę, 7 lipca 2021 roku około godziny 22:00 w Skierniewicach na ulicy Zadębie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pieszego. Mężczyzna zmarł w szpitalu. Policjanci ze skierniewickiej komendy ustalają okoliczności wypadku.

Dyżurny skierniewickiej komendy 7 lipca 2021 roku około godziny 22:00, otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego z udziałem pieszego, do którego doszło w Skierniewicach na ulicy Zadębie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 70-letni skierniewiczanin, przechodząc przez jezdnię w miejscu niedozwolonym, został potrącony przez samochód osobowy Peugeot, kierowany przez 19-letniego skierniewiczanina. Kierowca był trzeźwy.

Pieszy został zabrany do szpitala, gdzie zmarł w wyniku poniesionych obrażeń. Policjanci ze skierniewickiej komendy ustalają okoliczności wypadku. Czynności nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Skierniewicach.

źródło: KMP w Skierniewicach