wersja testowa serwisu

VEKA Polska powiększa swój zakład i planuje kolejne zatrudnienia

Veka_widok

W dniu 4 września br. odbyło się oficjalne otwarcie czterech nowych przestrzeni na terenie zakładu VEKA Polska. Po kilkumiesięcznej budowie zakończono przygotowanie nowych miejsc zarówno do pracy, jak i szkoleń. Powstała nowa hala produkcyjna, zaplecze socjalne z salą szkoleniową oraz centrum szkoleń technicznych. Modernizacja zakładu ma na celu zapewnienie nowoczesnych warunków pracy, zwiększenie zadowolenia zatrudnionych, a także stworzenia miejsca dedykowanego do prezentacji produktów marki VEKA.

- Nasze przedsiębiorstwo cały czas się rozwija. Zwiększamy ofertę, wprowadzamy nowe technologie. Nasi pracownicy pracują na ten sukces, dlatego tak ważne było dla nas podniesienie ich komfortu pracy - mówi Paweł Ciepły, prezes VEKA Polska.

Oficjalne otwarcie zwieńczyło kilkumiesięczny okres przygotowań nowoczesnych przestrzeni.

Na terenie zakładu wybudowano halę produkcyjną o powierzchni 6 tyś m2, w której, jak zapowiedział prezes firmy, w niedługim czasie zainstalowane zostaną nowe maszyny i stworzonych zostanie kilkadziesiąt nowych miejsc pracy.

Do dyspozycji pracowników oddano przestronny budynek socjalny z zapleczem kuchennym i stanowiskami do przygotowania posiłków oraz nową, spełniającą wymogi bezpieczeństwa szatnię z zamykanymi na klucz szafkami na przedmioty osobiste. Utworzona została nowa sala szkoleniowa.

VEKA Polska uruchomiła również nowoczesne, multimedialne centrum szkoleń technicznych, dostosowane do prowadzenia spotkań online. Przy centrum powstaje showroom z eksponatami prezentującymi nowoczesne technologie VEKA.