wersja testowa serwisu

W niedzielę kolejne Muzyczne Śniadanie w Parku

dsc_0696mFyZwmKjZlOE6tCTiHtf

Zbliża się drugi koncert naszego wakacyjnego cyklu – Muzyczne Śniadanie na Trawie. Tym razem w Altanie Parkowej powieje romantyzmem, a na scenie zagrają zespół BognaBand i Arkadiusz Anyszka. Początek o godz. 12:00!

„Romantycznie i nie tylko…" – pod taką nazwą odbędzie się kolejne spotkanie w Parku Miejskim w ramach cyklu – Muzyczne Śniadanie na Trawie. Tym razem w altanie wystąpi zespół BognaBand i Arkadiusz Anyszka, a w programie usłyszymy utwory m.in.: A.Piazzolla – „Oblivion", J.Bock – „Gdybym był bogaczem" z musicalu „Skrzypek na dachu", H.Kuźniak – temat z filmu „Vabank", B.Howard – „Fly me to the moon", H.Mancini – „Moon River" z filmu „Śniadanie u Tiffany'ego" i C.Francois – „My way".

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych koncerty zostaną przeniesione do sali Kinoteatru Polonez (CKiS w Skierniewicach), ul. Wita Stwosza 2/4.

Biorąc pod uwagę wciąż trwające zagrożenie epidemiczne udział w koncercie, podobnie jak we wszystkich innych imprezach plenerowych organizowanych aktualnie przez CKiS w Skierniewicach, jedynie na podstawie darmowych wejściówek.Darmowe wejściówki dostępne będą na 5 dni przed terminem koncertu w kasie Kinoteatru Polonez, ul. Wita Stwosza 2/4. Informacje o dostępności wejściówek będą udostępniane na stronach www.cekis.pl oraz www.facebook.com/ckisskierniewice

Zespół BognaBand prowadzi bardzo ożywioną działalność koncertową od 2014 roku. Składa się z wybitnych muzyków-instrumentalistów związanych z łódzkimi instytucjami kultury: Filharmonią Łódzką im. Artura Rubinsteina, Akademią Muzyczną w Łodzi oraz Teatrem Wielkim w Łodzi. W skład BognaBand wchodzą: Bogna Dulińska – lider zespołu – pianistka, Małgorzata Domańska – skrzypaczka, Aleksandra Strasińska – flecistka, Zuzanna Niedzielak – klarnecistka, Arkadiusz Płaziuk – wiolonczelista i Sylwester Masłoń – kontrabasista. Zespół wykonuje własne autorskie koncerty muzyki instrumentalnej, jak również towarzyszy solistom-śpiewakom, czy wykonawcom muzyki popularnej. BognaBand pozostaje w stałej współpracy m.in. z Bogusławem Morką, Kałudi Kałudowem oraz Dariuszem Stachurą. W Skierniewicach BognaBand towarzyszył będzie znakomity śpiewak młodego pokolenia

Liczba uczestników koncertu ograniczona jest do 150 osób. Przy wejściu na teren imprezy od uczestników będą odbierane wejściówki. Prosimy o podanie na ich odwrocie numerów telefonów kontaktowych do siebie.

źródło: UM Skierniewice