wersja testowa serwisu

Skierniewice: W październiku kolejna edycja Biegu z PSYjacielem

dsc_0068_00031mFyZwmKjZlOE6tCTiHtf
fot. UM Skierniewice
10 października kolejny raz będzie można wspomóc działalność schroniska, przy okazji dając wiele miłości jej podopiecznym. Przed nami czwarta odsłona wyjątkowego Biegu z Psyjacielem.

Do wsparcia tej szlachetnej imprezy, nie trzeba nikogo dwa razy namawiać, tym bardziej skierniewiczan, którzy przy okazji poprzednich edycji, udowodnili, że mają otwarte nie tylko serca, ale i portfele. Wzorem lat ubiegłych, do pokonania czeka odcinek 3,5 km oraz 3 km tradycyjnie u boku PSYjaciela w dwóch formułach. O godz. 10:00, zapraszamy tych bardziej aktywnych, którzy pobiegną z psami na 3,5 km. O godz. 12:00 będzie nieco spokojniej, a zamiast biegu, pospacerujemy na tym samym dystansie. Oczywiście każdy uczestnik otrzyma kompana odpowiednio dobranego do formuły. Będzie bezpiecznie, a co najważniejsze szlachetnie.

Na każdego uczestnika na mecie czeka pamiątkowy medal. Chyba największą satysfakcją będzie jednak fakt, obecności i wspaniałych chwil spędzonych z czworonogami, które jak nikt inny potrzebują ludzkiego ciepła i miłości. Kto wie. Być może jak w przypadku poprzednich odsłon, część z nich znajdzie nowy dom!

Warto pamiętać, że bieg ma szczytny cel, a udział jest płatny. Minimalna cegiełka to 20 zł. Opłatę można dokonać na konto fundacji lub też na miejscu w dniu zawodów. Organizatorzy liczą na hojność uczestników i wierzą, że datki będą zdecydowanie wyższe.

Rokrocznie swoje wsparcie okazują kolejne gwiazdy. W ubiegłym roku środki przekazali m. in: Marcin Rożalski, Radosław Majdan czy Piotr Adamczyk. Ten ostatni osobiście odwiedził schronisko i wyprowadził psyjaciela na spacer. Od początku inicjatywę wspiera aktorka Olga Frycz. Kto zawita w tym roku? Przyjdźcie i przekonajcie się sami.

źródło: UM Skierniewice