Najważniejsze wideo w esk24

Worek medali Wojowników i Wojowniczek podczas Heros CUP

img_9643mFyZwmKjZlOE6tCTiHtf

Ze znakomitej strony zaprezentowali się najmłodsi Wojownicy podczas rozgrywanego w Łodzi Heros Cup II. 24 - osobowa reprezentacja z sukcesami rywalizowała na Łódzkich matach, wracając do Skierniewic z 21 medalami (8 złotymi, 4 srebrnymi, 9 brązowymi).

W kategorii wiekowej U10 złote medale zdobyli: Jacek DWORCZYŃSKI, Mikołaj ADAMCZYK, Oskar WERKER, Oliwia FOKS, Maja PIETRAS i Aleksander WÓJCICKI. Srebrne medale padły łupem: Macieja KACZUBY, Dmytra OMELCHENKO i Alana RADOMSKIEGO, a brązowe: Nadii SOROKI, Leona KRAWCZYKA, Aleksandra WOLSKIEGO, TomaszaDĘBSKIEGO, Aleksandra ZIELIŃSKIEGO, Mieszko KOWALEWSKIEGO i Aleksandry GRÓDECKIEJ. Tuż za podium znaleźli się Tymon RZĄSA i Danil APIVALIN.

W kategorii wiekowej U8 złoty medal wywalczył Mikołaj WICZYŃSKI. Drugie miejsce zajął Jan SALA, a brązowy medal zdobył Piotr PUCIŁOWSKI. Warto dodać, że chłopcy zdominowali swoją kategorię wagową i zdobyli całe podium. W kategorii wiekowej U12 złoty medal wywalczyła Joanna ŻAŁOBA. Brązowy medal wywalczył Aleksander Wójcicki. Tuż za podium znaleźli się Miłosz KOWALEWSKI i Aleksander BRZOZOWSKI.

- Był to kolejny super turniej w wykonaniu Naszej klubowej ekipy, gdzie mogliśmy być świadkami wielu pięknych Ipponów oraz dużego dopingu ze strony rodziców dla Naszych Wojowników i Wojowniczek. Teraz ładujemy baterię na kolejną część sezonu i wracamy jeszcze lepsi po wakacyjnej przerwie. – dodaje Michał Gołębiewski.

źródło: UM Skierniewice