Zawodniczki UKS Maków z medalami Mistrzostw Województwa Łódzkiego

Zrzut-ekranu-2021-05-17-o-08.43.09

W niedzielę, 16 maja w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego juniorów w tenisie stołowym. UKS Maków reprezentowały dwie juniorki: Monika Jacczyk i Patrycja Strojek.

Indywidualnie Monika zajęła 9 miejsce, a Patrycja - 11. W grach mieszanych Monika Jacczyk grała z Brajanem Błaszczykiem (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka), a Patrycja Strojek z Mateuszem Musiałem (UMLKS Radomsko) - obie zajęły miejsca 9-12.

W deblu nasze zawodniczki w meczu o półfinał pokonały siostry Julię i Natalię Sokalskie (ULKS Moszczenica). W półfinale przegrały z parą Marta Holak/Magda Frontczak - MKS Jedynka Łódź. Dziewczyny zajęły miejsce 3-4 i zdobyły brązowe medale. Również III miejsce i brązowe medale zdobyła drużyna juniorek UKS Maków (Monika Jacczyk i Patrycja Strojek). W walce o finał makowianki przegrały z ULKS Moszczenica (Julia i Natalia Sokalskie) 2-3.

W sobotę, 22 maja w Rawie Mazowieckiej swoje mistrzostwa rozegrają żacy.

źródło: UG Maków